Licealiada Chłopców w Piłce Siatkowej

 

W październiku odbyły się zawody w ramach Licealiadyz piłki siatkowej chłopców. Nasza reprezentacja znalazła się w grupie z następującymi szkołami: Liceum Ogólnokształcące nr III, Lotnicze Zakłady Naukowe oraz Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej.

Pierwszy mecz został rozegrany z LO nr III i niestety zakończył się zwycięstwem drużyny gości 3:0.Mecz z drużyną LZN rozpoczął się dobrze dla naszej reprezentacji, która wygrała pierwszego seta, ale następne trzy wygrała reprezentacja LZN i ustaliła wynik na 3:1. Ostatni mecz z ZSA Politechniki potoczył się podobnie i 3:1 wygrał zespół przeciwników.

Po tych nieudanych eliminacjach grupowych nasza drużyna odpadła z dalszej rywalizacji i zakończyła rozgrywki na 10 miejscu w Strefie Wrocław Wschód.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Dobrucki Krzysztof 1A

Musiał Jakub 1A

Woźniak Jakub 1E

Czuwara Antoni 1F

Remian Igor 2A

Palczyński Krzysztof 2D

Rutz Stanisław2D

Gurak Marcin 2D

Filarowski Antoni3A

Pierzchała Karol 3B

Miękczyński Michał 3E

Śniady Wojciech 3E

TrzęsickiMichał 3E

Opiekun reprezentacji Przemysław Lüdtke