LicealiadaDziewcząt w Piłce Siatkowej

 

W październiku i listopadzie zostały przeprowadzone przez Wrocławski Związek Sportowy zawody w ramach Licealiady z piłki siatkowej dziewcząt. Nasza reprezentacja trafiła do grupy z Liceum Ogólnokształcącym nr II, Lotniczymi Zakładami Naukowymi oraz Zespołem Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej. W dniu 11.10.18 nasza szkoła była gospodarzem tych rozgrywek. W tym dniu nasze reprezentantki rozegrały mecz z faworytem tych zmagań LO nr II. Mecz był prowadzony pod dyktando zespołu gości i nasze zawodniczki przegrały go 2:0. W drugim meczu nasza reprezentacja po zaciętej rywalizacji pokonała zespół LZN 2:1. Ostatni mecz z reprezentacją ZSA Politechniki został rozegrany w Liceum nr II w dniu 16.10.18 i zakończył się zwycięstwem naszej ekipy 2:1.Dzięki temu zwycięstwu nasze reprezentantki przeszły do dalszego etapu rozgrywek. W dalszej części rywalizacji nasza reprezentacja zmierzyła się z drużynami Liceum nr IX oraz Liceum nr XI. Turniej został rozegrany w naszej szkole w dniu 8.11.2018. Niestety obydwa mecze po zaciętej i emocjonującej rywalizacji zakończyły się przegraną naszej ekipy 1:2. Były to ostatnie mecze naszych reprezentantek, które bardzo ambitnie podeszły do tych rozgrywek.

Nasza reprezentacja dziewczątzakończyła rywalizację na 6 miejscu w Strefie Wrocław Wschód.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta:

Węgier Olga 1C

Podkanowicz Karolina 1C

   
Zając Katarzyna 2B    
Kowalek Weronika 2C

Koczuk Juliana 2C

   
Dudzińska Wiktoria 2D    
Garczarek Magdalena 2D    
Błyszczek Paulina 3C    
Kuźnik Marcelina 3D    
Białek Dominika 3E    
Kałuzińska Maja 3E    
Kozowska Maja 3E    
Żmudzińska Karolina 3E  

 

Opiekun reprezentacji Przemysław Lüdtke