Piłka nożna – Mistrzostwa Szkoły

W roku szkolnym 2018/19 zawiesiła działalność Piłkarska Liga Klas w Gimnazjum nr 49.  Chłopcy z  klas III mają możliwość wystartować w Mistrzostwach Zespołu Szkół w piłce nożnej .Do tych rozgrywek przystąpiły reprezentacje trzech klas gimnazjum : 3K, 3L i 3M.

Jednym z meczy było spotkanie rozegrane w 26 października 2018 pomiędzy klasami 3K i 3L wygranym przez kl.3L

2 : 1.Spotkanie było bardzo wyrównane a zwycięska bramka padła w  ostatniej akcji meczu.

Bramki zdobyli :dla 3L – .Nowakowski Stanisław i Baran Filip a dla kl.3K.-Gryszzko Krystian.

Drużyny wystąpiły w następujących składach: 3L -Masłosz Mariusz, Pigłowski Karol ,.Nowakowski Stanisław i Baran Filip, Bezpałko Jan, Adamiak Borys,

3K – Piskozub Karol, Sławiński Ignacy, Gryszko Krystian,

Kubiak Wiktor , Lóffelmann Adrian,

Do dalszej rywalizacji awansowały  dwie najlepsze klasy: 3L i 3M a kontynuacja zawodów rozpocznie się na wiosnę 2019.

Bogusław Wilk