Turniej brydża sportowego o Puchar Dyrektora ZS nr 14

Pomimo rozmaitych zawirowań 16 maja 2019 roku został zorganizowany w naszej szkole
kolejny Turniej brydża sportowego o Puchar Dyrektora. W tym roku gościliśmy dolnośląskich
brydżystów już po raz trzynasty.
Na starcie stanęło 26 par, co uznać należy – ze względu na wspomniane zawirowania – za dobrą
frekwencję, choć zwykle grało u nas ponad 30 par.
Pierwsze miejsce zajął Aleks Bukat (Jelenia Góra) grając razem z Pawłem Świątkowskim
(Miłkowice). Pozostałe stopnie podium zostały już zajęte przez naszych uczniów. Srebrne medale zdobyli
Oskar Tokarczuk, tegoroczny absolwent z Adamem Pigulskim (1A). Brązowe medale przypadły
Bartoszowi Pytlakowi i Marcinowi Szczypce (obaj 2B). W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze z
naszej szkoły – Filip Biliński (2A) – Damian Czarnecki (2D) – miejsce szóste, Wiktoria Bilińska –
Joanna Suwaj (obie 3J) – miejsce siódme oraz debiutanci Bartłomiej Tokarski (1D) i Piotr Traczyński
(1B) na miejscu dziewiątym. Zwłaszcza im serdecznie gratuluję.
Impreza była znakomicie przygotowana, medale, dyplomy i nagrody wręczał dyrektor Marek