Najlepsi Sportowcy 2018/2019

Sportowcy Licealiści
1. Jasińska Anna 1d- lekkoatletyka, koszykówka, biegi przełajowe.
2. Skowron Magda 1c—lekkoatletyka,koszykówka.
3. Zając Magda 1F lekkoatletyka, biegi przełajowe.
4. Garczarek Magda 2D- Biegi przełajowe ,badminton, siatkówka
5. Żuraw Mateusz 1c – koszykówka , bilard
6. Krzywiecki Michał 1 – biegi przełajowe, p.nożna, p.ręczna
7. Osiecki Jonasz 2c- biegi przełajowe, p.ręczna, szachy.
8. Kowalek Weronika 2c- short-track, biegi przełajowe, frisbee ultimate , siatkowa, badminton.
9. Chrzanowska Emilia 1c- short-track, biegi przełajowe, biegi na orientację, lekkoatletyka.
10. Piotrowski Jakub 1B – biegi przełajowe, skort- track,pływanie.
11. Tkocz Marcin 1e- p.nożna, biegi przełajowe, p.ręczna.
12. Skrzynecka Katarzyna 2B – biegi przełajowe, lekkoatletyka, biegi na orientacje.
13. Dobrucki Krzysztof 1A- siatkówka, pływanie, bilard.
14. Derechowska Milena 1C- badminton, lekkoatletyka, tenis stołowy, p.ręczna
15. Musiał Jakub 1a – siatkówka, pływanie, tenis stołowy.
16. Rutz Stanisław 2D – siatkówka, biegi przełajowe, frisbee ultimate

Sportowcy gimnazjaliści
1. Kudrawiec Małgorzata 3K- koszykówka, p.ręczna, lekkoatletyka, biegi przełajowe.
2. Lüdtke Martyna 3M – lekkoatletyka, siatkówka, koszykówka.
3. Jabłoński Emil 3J- siatkówka, koszykówka, p.nożna, p.ręczna.
4. Nykiel Martyna 3L- lekkoatletyka, koszykówka, pływanie, biegi przełajowe.
5. Gryszko Krystian 3k- p.nozna, lekkoatletyka, biegi przełajowe.
6. Piskozub Karol 3k- p.ręczna, lekkoatletyka, bilard.
7. Janicka Patrycja 3J – pływanie, biegi na orientacje, lekkoatletyka, narciarstwo alpejskie.
8. Lisowski Michał 3M- lekkoatletyka, biegi przełajowe, p. ręczna, p.nożna.
9. Sajewicz Radosław 3M – siatkówka, p.ręczna, narciarstwo alpejskie, lekkoatletyka, biegi
przełajowe.
10. Nowakowski Stanisław 3L- p.ręczna, p.nożna, biegi przełajowe, lekkoatletyka.
11. Bezpałko Jan 3L – p.nożna, biegi przełajowe, lekkoatletyka.
12. Kroczak Michał 3J- lekkoatletyka, p.ręczna, biegi na orientację , narciarstwo alpejskie,
pływanie.
13. Kołodziejek Stanisław 3M- narciarstwo alpejskie, p.ręczna, siatkówka, tenis stołowy.
14. Strymer Marta 3K – siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka.
15. Pigłowski Karol 3L- p.nożna, lekkoatletyka, pływanie, biegi przełajowe.
16. Ożga Weronika 3M- tenis stołowy, siatkówka, biegi przełajowe.
17. Bartosik Iza 3M- tenis stołowy , siatkówka, short – track .
18. Kruszyński Piotr 3M – snowboard, short-track, , lekkoatletyka, pływanie