Indywidualne zawody przełajowe Wrocław 2.10.20r.

W dniu 2.10.20r. na „Morskim Oku” we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych. Dziewczęta pokonywały trasę 1200 m. a chłopcy 2400 m. W kategorii szkół ponadpodstawowych nasze dziewczęta bardzo ładnie pobiegły zajmując medalowe pozycje. Drugie miejsce zajęła Nadia Nowak z kl. 2C2+ a trzecie – Emilia Dattner z kl. 2C+. Wśród dziewcząt startowała również Maria Cichosz z kl. 1A, która także zajęła dobre miejsce. Szkoda, że nie mogły wystartować nasze uczennice, które miały Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce bo zespołowo moglibyśmy zająć wysokie miejsce.

Chłopcy pokonali dystans dwukrotnie dłuższy co wymagało dobrej wytrzymałości. Chłopcy zajęli 5 miejsce zespołowo. Skład reprezentacji chłopców: Jakub Piotrowski 3B, Krzysztof Kraszewski 3B, Filip Szturo 2A, Tomasz Malczyk 1F i Ronan Weżgowiec 1D.

Brawo dla wszystkich uczniów bo wysiłek był bardzo duży.

Opiekun reprezentacji: L. Zdziebło