Mistrzostwa ZS Nr 14 w pływaniu sportowym

Przez dwa tygodnie grudnia 2015 roku, w poniedziałki i czwartki na zajęciach SKS odbywały się Mistrzostwa Zespołu Szkół Nr 14 w pływaniu. 7 oraz 10 grudnia, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w pływaniu indywidualnym natomiast 14 oraz 17 grudnia, klasowe sztafety pływackie.

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu indywidualnym

Uczniowie Liceum oraz Gimnazjum startowali w 6 konkurencjach z podziałem na chłopców
i dziewczęta:

50m stylem klasycznym

50m stylem dowolnym

50m stylem grzbietowym

50m stylem motylkowym

25 m stylem motylkowym

100 m stylem zmiennym

Wyniki:

50 m stylem klasycznym (LO/GM)

Imię nazwisko klasa Czas(s) Imię nazwisko klasa Czas(s)
Hodakowska Hanna 1d 44,35 Wojak Szymon 2d 40,62
Leksowska Katarzyna 2j 46,63 Dobrucki Krzysztof 1k 40,69
Kupska Monika 3d 47,94 Piotrowski Jakub 1j 42,50
Wilińska Karolina 1d 48,69 Mandziuk Mateusz 3l 43,11
Wyrzykowska Maria 1d 51,09 Cader Jędrzej 1l 43,30
Sopot Wojciech 3a 45,90
Furykiewicz Tadeusz 1j 46,29

 

Andrzejczak Stanisław 1k 50,73
Kosiara Piotr 1l 51,16
Czarnecki Damian 2l 54,56
Bąk Michał 2k 1,01,06

 

50 m stylem dowolnym (LO/GM)

Imię nazwisko klasa Czas(s) Imię nazwisko klasa Czas(s)
Hodakowska Hanna 1d 33,66 Dobrucki Krzysztof 1k 29,41
Wilińska Karolina 1d 34,25 Cader Jędrzej 1l 30,75
Leksowska Katarzyna 2j 36,78 Piotrowski Jakub 1j 31,75
Kuchciak Marta 3k 37,38 Musial Jakub 1k 32,42
Wyrzykowska Maria 1d 39,70 Mandziuk Mateusz 3l 33,50
Kozowska Aleksandra 3c 40,31 Furykiewicz Tadeusz 1j 33,90
Markowska Julia 2e 41,50 Kosiara Piotr 1l 34,97

 

Adamczyk Kinga 1c 41,82 Andrzejczak Stanisław 1k 37,97
Stankowska Anna 3d 43,57 Czarnecki Damian 2l 38,25
Majkowska Julia 3a 48,19 Woźniak Jakub 1l 38,50
Suwaj Grzegorz 1m 38,78
Wojak Szymon 2d 40,01
Sopot Wojciech 3a 40,25
Żuraw Mateusz 1k 42,89

 

50 m stylem grzbietowym (LO/GM)

Imię nazwisko klasa Czas(s) Imię nazwisko klasa Czas(s)
Hodakowska Hanna 1d 38,47 Cader Jędrzej 1l 35,70
Wilińska Karolina 1d 41,00 Dobrucki Krzysztof 1k 35,94
Leksowska Katarzyna 2j 41,27 Piotrowski Jakub 1j 37,18
Kuchciak Marta 3k 43,41 Musiał

Jakub

1k 37,38
Markowska Julia 2e 48,19 Wojak

Szymon

2d 38,25
Adamczyk Kinga 1c 49,50 Furykiewicz Tadeusz 1j 41,47
Wyrzykowska Maria 1d 54,80 Michał Bąk 2k 41,59
Mandziuk Mateusz 3l 42,40

 

Kosiara Piotr 1l 46,76
Sopot Wojciech 3a 48,7
Czarnecki Damian 2l 48,98

 

50 m stylem motylkowym (LO/GM)

Imię nazwisko klasa Czas(s) Imię nazwisko klasa Czas(s)
Leksowska Katarzyna 2j 40,44 Cader Jędrzej 1l 32,40
Wyrzykowska Maria 1d 44,48 Dobrucki Krzysztof 1k 33.05
Wojak Szymon 2d 36,67
Piotrowski Jakub 1j 36,89
Mandziuk Mateusz 3l 38,11
Sopot Wojciech 3a 55,49

 

25 m stylem motylkowym (LO/GM)

Imię nazwisko klasa Czas(s) Imię nazwisko klasa Czas(s)
Hodakowska Hanna 1d 15,29 Cader Jędrzej 1l 32,40
Wilińska Karolina 1d 16,29 Dobrucki Krzysztof 1k 33.05
Wyrzykowska Maria 1d 20,35 Wojak

Szymon

2d 36,67
Kupska Monika 3d 21,78 Piotrowski Jakub 1j 36,89

 

100 m stylem zmiennym (LO/GM)

Imię nazwisko klasa Czas(s) Imię nazwisko klasa Czas(s)
Hodakowska Hanna 1d 1,24,56 Dobrucki Krzysztof 1k 1,15,90
Leksowska Katarzyna 2j 1,30,00 Cader Jędrzej 1l 1,18,06
Adamczyk Kinga 1c 2,01,93 Piotrowski Jakub 1j 1,23,97
Wojak Szymon 2d 1,25,18
Mandziuk Mateusz 3l 1,32,13
Sopot Wojciech 3a 1,50,10

 

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu drużynowym

Sztafety pływackie składały się w Gimnazjum z 10 osób (w tym 5 chłopców oraz 5 dziewcząt), natomiast w Liceum z 6 osób. Każdy z uczniów miał za zadanie przepłynąć 50 m stylem dowolnym. Oto wyniki:

GM:

  1. 2m (6,59,03)
  2. 2l (7,05,32)
  3. 2j (7,07,26)
  4. 1j (7,08,29)
  5. 1l (7,50,86)
  6. 1k (8.07.72) 

LO:

  1. 1e  (3,39,00)
  2. 1c  (3,54,60)
  3. 1d  (4,02,23)
  4. 2d   (5,12,29)
  5. 1b (5,42,88)

Jeżeli skład był niepełny, a któryś z uczniów popłynął 2 razy, drużyna dostała 10 sekund karnych
za każdą brakującą osobę. Jeżeli nikt nie popłynął za brakującą osobę doliczana jest dodatkowa minuta. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zachowanie, wesołe kibicowanie
oraz sprawne przeprowadzanie Mistrzostw!

Organizatorzy: Ewa Widun, Dominika Macalik, Joanna Mamotiuk, Artur Pełka