Turniej brydża sportowego z okazji Dnia Politechniki Wrocławskiej

Podczas tegorocznego Święta Politechniki Wrocławskiej, tradycyjnie już jedną z imprez towarzyszących jest turniej brydża sportowego dla młodzieży szkolnej.Zawody były równocześnie drugim turniejem Dolnośląskiej Ligi Szkolnej.
W turnieju wystąpiło 25 par, w tym aż 9 reprezentowało nasza szkołę. Byli wśród nich debiutanci, którzy grają w brydża od dwóch miesięcy, a ich występ był pierwszym kontaktem z brydżem sportowym. Debiut ich wypadł dobrze – zajęli miejsca w połowie drugiej dziesiątki.
Turniej został zdominowany przez naszych uczniów, w pierwszej dziesiątce znalazło się sześć naszych par. Pierwsze miejsce zajął Oskar Tokarczuk w parze z Adam Szuszkiewiczem.
Kilka dni wcześnie znakomicie zaprezentowali się oni podczas rozgrywek Kadry Polski U-20. Wskazuje to na ich wysoka formę w ostatnim czasie. Na miejscu trzecim uplasowała się para maturzystów Maciej Dudek – Jacek Zakrzewski. Na czwartym miejscu dwóch Szymonów – Armata
i Ostrowski. Na piątym gimnazjaliści – Filip Biliński – Damian Czarnecki. Na siódmym i dziewiątym miejscu nasze pary dziewczęce – Aleksandra Andrasz – Maria Wolak i Aleksandra Kułakowska – Marta Sicińska. Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, a każdy uczestnik otrzymał nagrodę
lub upominek. Następne zawody w grudniu, w Miliczu.

Opiekun reprezentacji: Marek Markowski