Turniej brydża sportowego w Piechowicach

Trwa znakomita passa naszych młodych brydżystów. 26 lutego 2017 roku, odbył się w Piechowicach piąty turniej Dolnośląskiej Ligi Szkolnej. Ponieważ zawody odbywały się w czasie ferii startowało tylko 16 par.Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów, co nie przeszkodziło im zdominować imprezę. Pierwsze miejsce zajął Oskar Tokarczuk (1D), grający z Adamem Szuszkiewiczem, uczniem liceum w Jeleniej Górze. Para imponuje skutecznością – na pięć turniejów w tym roku szkolnym wygrali cztery, a w piątym zajęli miejsce trzecie. Po tym sukcesie umocnili się oni na czele punktacji długofalowej. Drugie miejsce zajęli Szymon Armata (2D) z Ryszardem Rosikiewiczem (2A).
Szymon Ostrowski (2E) grający w parze z Bartoszem Maciołem (liceum w Bolesławcu) uplasował się na piątym miejscu.

Kolejny turniej brydża młodzieżowego odbędzie się w Miłkowicach

Opiekun: Marek Markowski