Integracyjne spotkanie na lodowisku

12 stycznia 2017 podczas zajęć Sks na szkolnym lodowisku gościliśmy uczniów z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla dzieci niewidomych i słabowidzących we Wrocławiu.Jak co roku w pierwszych krokach na łyżwach niepełnosprawnym osobom pomagali uczniowie naszej szkoły (Kasia Kruk 1l,
Iza Bartosiuk 1m, Moskal Daria 2l, Kosmenda Kaja 1f, Oleniecka Natalia 1f, Konstancja Radziczew 1f, Marcelina Kuźnik 1f, Alina Rajewska 2j, Ewelina Janicka 2j. Aylin Kökten 2j, Dylewska Weronika 2l). 
Celem spotkania była integracja i kształtowanie postaw akceptacji, tolerancji oraz przełamywanie barier międzyludzkich i stereotypów narosłych wokół ludzi niepełnosprawnych. Wspólna zabawa na lodowisku wzbudziła wiele pozytywnych emocji, które na długo zapadną w pamięci.

Dziękuję za pomoc i zaangażowanie uczniów naszej szkoły!

Organizator: Ewa Widun