Turniej brydża młodzieżowego w Bolesławcu

Dnia 22 września 2017 roku rozpoczął się cykl rozgrywek Mistrzostw Młodzieży Szkolnej Dolnego Śląska w brydżu sportowym. Cykl zakończy się w maju 2018 roku. Wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategorii indywidualnej iw kategorii szkół.  Pierwszy turniej odbył się w Bolesławcu. Do zawodów przystąpiło 26 par, z czego aż 8 z naszej szkoły. Nasi zawodnicy prezentowali dość wakacyjną formę. Najwyższe miejsce – szóste – zdobyła para Filip Biliński (1A) – Damian Czarnecki (1D). W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze dwa nasze duety – Szymon Armata (3D) – Łukasz Radliński (2E) i Piotr Olejnik (2A) – Adam Jasiak (1C). Pewnym usprawiedliwieniem naszego przeciętnego występu jest to, że nasi  czołowi zawodnicy zdecydowali się występować w równolegle odbywającym się turnieju dla dorosłych.  W związku z tym, za nasz największy sukces należy uznać zdjęcie naszych zawodników z Prezesem Zarządu Głównego Polskiego Związku Brydża Sportowego Witoldem Stachnikiem.