Udział uczniów ZS nr 14 w rozgrywkach kadry U-20 w brydżu sportowym 

Rozgrywki kadry U-20 w brydżu sportowym w sezonie 2017/18 maja na celu wyłonienie Reprezentacji Polski U-20 na 8. Drużynowe Mistrzostwa Świata, które odbędą się w sierpniu tego roku. W rozgrywkach karowych wystąpiło kilku naszych uczniów. Miło mi jest zakomunikować, że Ryszard Rosikiewicz (3A) występujący w parze z Adamem Szuszkiewiczem z Jeleniej Góry, przeszedł pomyślnie przez trzy etapy rozgrywek (Szczyrk, Brzeg Dolny, Warszawa) i znalazł się w ścisłym finale, który odbędzie się na przełomie stycznia i lutego w Szczyrku. W finale wystąpi sześć par, z których trzy pojadą na mistrzostwa świata. Ryszard jest drugim w historii naszej szkoły zawodnikiem, który dotarł do tego etapu rozgrywek. Pierwszym był Piotr Marcinowski, nasz absolwent z roku 2013. Serdecznie gratuluje Ryszardowi i życzę powodzenia w finale.