Nasi Gimnazjaliści najlepsi na Dolnym Śląsku w Short- Tracku

Finał Gimnazjady w Short- Tracku

Dnia 02.02.2018 r. na lodowisku przy ul. Spiskiej we Wrocławiu odbyły się zawody w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady i Mistrzostw Wrocławia w short – tracku.

Reprezentacje Gimnazjum nr 49 stanowili następujące uczniowie:

• dziewczęta

– Moskal Daria kl.3L

– Bazan Hanna kl.2J

– Bartosik Izabela kl.2M

– Chrzanowska Emilia kl.3M

– Ożga Weronika kl.2M (rezerwa)

• chłopcy

– Czeczenikow Teodor kl.3L

– Osajda Stanisław  kl. 3L

– Piotrowski Jakub  kl. 3J

– Kołodziej  Tymoteusz  kl.3M

– Szczepanek Bruno (rezerwa)

W finale Dolnośląskim: chłopcy zajęli 1 miejsce, zaś dziewczęta zajęły 8 miejsce . W rywalizacji szkół o Mistrzostwo Wrocławia chłopcy zajęli 1 miejsce  a dziewczęta

4 miejsce . Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i szczęśliwie nie było żadnych  urazów. Młodzież  była zadowolona ze swoich występów i wyniku końcowego. Za wyniki uczniowie otrzymali dyplomy a za wyniki w Mistrzostwach Wrocławia dodatkowo medale. Ponadto Po raz pierwszy w historii tej dyscypliny nagrodzono indywidualnie uczniów ,którzy zdobyli najwięcej punktów dla swoich szkół. W tej klasyfikacji J. Piotrowski zajął   2 miejsce a S. Osajda 3 miejsce.

Opiekun reprezentacji : Bogusław Wilk