Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu

W Szkole Podstawowej Nr 46 przy ul. Ścinawskiej, dnia 15 lutego 2018 roku, odbyły się zawody gimnazjalistów w pływaniu. Reprezentacja dziewcząt i chłopców z G49 w składzie: Sandra Bielik, Wiktoria Gaweł, Malwina Kałwa, Zuzanna Kmieciak, Patrycja Janicka, Emilia Porczyńska, Natalia Pośpiech, Martyna Wesołowska, Alicja Wrońska, Krzysztof Dobrucki, Piotr Kosiara, Piotr Kruszyński, Maciej Matuszkiewicz, Jakub Piotrowski, Kay Czułek, Jan Wiącek, Stanisław Reda, Jan Zamiar, Radosław Sajewicz wywalczyła w sztafecie 8×50 dziewcząt i 8×50 chłopców włącznie ze startami uczniów w poszczególnych stylach: grzbiet, kraul, klasyk, motyl na 50m i100m VI i VIII miejsce. Niestety nie udało nam się stanąć na podium, ani indywidualnie, ani zespołowo. Ale nasza męska reprezentacja była lepsza od dziewcząt.

Walczyliśmy bardzo mocno, ambitnie i do końca i to jest nasze zwycięstwo : ).

Maria Czaplińska, Ewa Widun