Integracyjne spotkanie na lodowisku

08  marca 2018 już po raz piaty na szkolnym lodowisku odbyło się integracyjne spotkanie na lodzie.

Odwiedziła nas młodzież z Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szklono – Wychowawczego nr 13 dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu

Uczniowie naszej szkoły: Marysia Lepkowska 3m,Martyna Baranek 3m, Natasza Bilska 3m,Martyna Krystjan 3m, Sandra Pelczarska 3m, Emila Chrzanowska 3m,Alina Rajewska 3j,Beata Łakoma 3k, Daria Moskal 3l,Marta Czerwiec 3l, Natalia Dobrucka 1a, Natalia Oleniecka 2f oraz Karolina Moskal 2a,pomagali osobą niepełnosprawnym w pierwszych krokach  i doskonaleniu jazdy na lodzie.

Wielkie zaangażowanie sprawiło, że bardzo szybko wszyscy uczniowie niepełnosprawni świetnie czuli się na łyżwach, a wspólne rozmowy i uśmiechy na twarzach sprawiły, że nikt nie chciał schodzić z lodowiska.

Wielkie podziękowania dla uczniów biorących udział w projekcie za oddanie, zaangażowanie i profesjonalne bycie przewodnikiem.

Kolejnym spotkaniem integracyjnym będzie wspólne wyjście z osobami niepełnosprawnymi na kije nordnicwalking, które odbędzie się w maju.

Ewa Widun