Dobry występ piłkarzy nożnych w Gimnazjadzie – 2018

W pierwszej połowie maja 2018 r. na Polach Marsowych we Wrocławiu odbyły się eliminacje strefy Wrocław- Wschód w piłce nożnej w ramach Mistrzostw Wrocławia.

O miłą niespodziankę postarali się nasi gimnazjaliści ,którzy po dwudniowej rywalizacji w dn.7 i 11 maja 2018 r. zajęli pierwsze miejsce w strefie  i awansowali do finału Mistrzostw Wrocławia .

Na tym etapie rozegrali w sumie 7 meczów, z których tylko 1 przegrali .

Rywalizacja w finałach rozpoczęła się dn.15 maja. na obiektach MCS na Niskich Łąkach.  Wystartowało w nim w sumie 12 wrocławskich szkół, podzielonych na trzy grupy, w każdej po 4 zespoły. Nasza drużyna w bardzo zmienionym składzie, pomimo ambitnej postawy, przegrała wszystkie (trzy) mecze i nie awansowała do ścisłego finału.

W sumie w tych zawodach naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów (w nawiasie ilość strzelonych bramek). W sumie nasi uczniowie w czasie tej , 3-dniowej batalii zdobyli 37 bramek( 26 + 7 + 4 ).

1.Dobrucki Krzysztof       kl. 3K      (2 bramki)
2.Gryszko Krystian          kl.2K       (2 bramki)
3.Kosiara Piotr                 kl.3L
4.Kryszak Jakub              kl.3J        (6 bramek)