Mistrzostwa Szkoły w piłkę siatkową dziewcząt LO „Czwórek”

W maju 2018 roku, rozpoczęły sie Mistrzostwa Szkoły „Czwórek” klasowych dziewcząt. Do meczów każdy z każdym na poziomie klas pierwszych i drugich, wzięly wszystkie klasy oprócz klasy 2b, gdzie jest najmniej dziewcząt. Mecze odbywały sie do dwóch wygranych setów do 15 pkt na lekcjach wychowania fizycznego klas pierwszych i sekcjach klas drugich. Dziewczęta organizowały się bardzo szybko i w rozgrywkach nie wystapiły zadne konflikty. Wręcz przeciwnie,rywalizacja była bardzo sportowa, czasem z duzym napięciem i zaangażowaniem uczennic. W sedziowaniu bardzo pomogła prof. Dominika Macalik jak i czasem inni nauczyciele wychowania fizycznego. Jednak nad całością i bezpieczeństwem czuwała prof. Maria Czaplińska. W klasach pierwszych zdecydowanie pierwsze miejsczdobyła klas 1C, wygrywając wszystkie mecze. Podobnie stalo się w klasach drugich. Czwórka dziewcząt z klasy 2d była niezastąpiona.A i oto wyniki:

Klasy pierwsze                             Klasy drugie

I miejsce  – klasa 1CI miejsce  – klasa 2D

II miejsce – klasa 1D          II miejsce – klasa 2F

III miejsce – klasa 1A          III miejsce – klasa 2E

IV miejsce – klasa 1F         IV miejsce – klasa 2C

V miejsce  – klasa 1B          V miejsce  – klasa 2A

VI miejsce – klasa 1E

Pozostal nam finał o I miejsce klasy 2D z klasą 1C oraz

o III miejce klasy 1D z klasą 2F

Gratulujemy dobrych wyników i trzymamy kciuki za finał.

Maria Czaplinska (organizator zawodów) z nauczycielami wychowania fizycznego